Theme Options
COLORS LAYOUT STYLE WEBSITE TYPE
BACKGROUND PATTERNS
Login or create new account.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Review your order.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam Pellentesque habitant.

Payment And FREE shipment.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Client Login
Or

 

ANA SAYFA / Yazılım-Muhasebe Finans Yönetimi

Muhasebe-Finans Yönetimi

Akınsoft Muhasebe-Finans Yönetimi Gücünüze Güç Katın...

WOLVOX Ön Muhasebe iş hayatınızı kolaylaştıracak. Stok kartlarınızda ana stok ve alt stok tanımlaması yaparak, kendi arasında sistemli ve kolay bulunabilen kodlar oluşturabileceksiniz. Ayrıca marka, model, renk gibi size özel tanımlarla ürününüzü daha kolay tanımlayabileceksiniz.

Stok sayım cihazı yardımı ve stok düzenleme sistemi ile stok sayımlarınızı doğru şekilde güncelleyebileceksiniz. Stok sayımları WOLVOX ile işletmeler için kabus olmaktan çıkacak. Geliştirilmiş Depo modülü ile istediğiniz kadar (Hammadde, Mamul, Yarı Mamul) depo oluşturabilecek ve bu depolar arasında toplu stok transferi yapabileceksiniz.Cari, Teklif, Sipariş, Fatura modülleri ile kolay kullanımı, ihtiyaç hissedeceğiniz sekmeleri ve birçok yenilikle işletmenize farklı bakış açıları kazandırarak, günün ihtiyaçlarına uygun, insan odaklı çalışma sistemi oluşturmanıza katkı sağlayacak. Ön Muhasebe programı için düşlediğinizden daha fazlasını WOLVOX ERP E-Business'da bulabileceksiniz.

  • Kullanıcı Dostu Arayüz
  • Esnek Raporlama
  • Veri Aktarımı
  • Windows Uyumluluğu
  • İlişkisel Veritabanı
  • Kullanıcı Yetkilendirme
  • Çoklu Dil Desteği
  • Çok Kullanıcı Desteği
Demo Talebi

Modüller

* Cari, * Kasa, * Stok,* Fatura, * Çek-Senet, * İrsaliye, * Teklif, * Sipariş, * Döviz Takip,* Depo, * Banka, * Kartoteks, * Pazarlama, * Basit Üretim, * Seri No-Garanti Takip, * Taksit Takip, * Servis , * Transfer, * Finansal Analiz

Genel Özellikler

Tam entegrasyonlu Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe sistemi sayesinde Ön Muhasebeden girmiş olduğunuz kayıtları Genel Muhasebeden yeniden girmeden takip edebilir, * Ön Muhasebe'den Genel Muhasebe'ye anlık veya toplu entegrasyon sağlayabilir, * MSSQL (Optimizasyon MSSQL Server 2008 sürümü ve üzeri versiyonlarda kullanılabilir) ve Firebird veritabanı desteğinden faydalanabilir, * Çok kullanıcılı sistemlerde Offline modunda çalışabilme özelliğinden faydalanabilir (Offline Modunda Desteklenen Modüller: Paket-3 Modülleri, Depo, Seri/Lot, Restaurant, Hızlı Satış ve Analiz modülleri destekler), * Unicode (Evrensel Kodlama Tekniği) dil desteği sayesinde tüm dünya dillerine uyumluluk özelliğinden faydalanabilir, * MDI Teknolojisi ile aynı anda birden fazla pencere açma ve istenilen pencerede işlem yapabilir, * Kullanıcıya özgü menü oluşturabilir, * Özelleştirilebilir makro tanımları ve kullanıcı tanımlı kısayol destekleri ile hızlı erişim sağlayabilir, * Şirket bazlı metin özelleştirebilirsiniz (WOLVOX 7, açtığınız birbirinden farklı şirketlerin her biri için ayrı ayrı metin özelleştirmelere imkan tanır).

WOLVOX Genel Muhasebe

WOLVOX Genel Muhasebe en güvenilir ofis ortağınız. Detaylı hesap planı oluşturabilme, aylık ve kesin mizanlarınızı ayrıntılı olarak alabilme, detaylı raporlama, başka bir çalışma yılından veya şirketten hesap planı aktarabilme, ayrıntılı gelir tablosu ve ayrıntılı bilanço dökümü alma, otomatik KDV aktarımı ile faturalarda KDV aktarımını kolaylıkla yapabilme, silmek istediğiniz faturaları iptal edebilme ve istediğiniz zaman işleme koyabilme, rapor uyarlama aracı ile mevcut raporlarınızı kolayca yeniden tasarlayabilme ve WOLVOX Ön Muhasebe ile tam entegre olma gibi özgün özellikleriyle, kritik yönetim kararlarınızı güvenilir veriler ile zamanında alarak, ekonomi politikalarınızı planlayabilirsiniz. Ayrıca WOLVOX ERP E-Business'in Yedekleme Sistemi sayesinde verileriniz, periyodik olarak (saatlik ve günlük) otomatik yedeklenir, böylece verileriniz Yedek Dosyası' nda güvenle saklanmış olur. WOLVOX Genel Muhsebe, size farklı ve akıcı çalışma ortamı sunmayı hedefliyor. MODÜLLER * Düzen Hesap Planı * Fiş İşlemleri * Dönem Sonu İşlemleri * Defterler (Yevmiye Defteri, Defter-i Kebir) * Mizan (Aylık Mizan, Kesin Mizan) * Mali Tablolar (Gelir Tablosu, Bilanço)

Çözümlerimiz