Theme Options
COLORS LAYOUT STYLE WEBSITE TYPE
BACKGROUND PATTERNS
Login or create new account.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Review your order.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam Pellentesque habitant.

Payment And FREE shipment.

Pellentesque habitant morbi fames ac turpis egestas. Vestibulum tortor quam. Pellentesque habitant

Client Login
Or

 

ANA SAYFA / Yazılım-Otel Yönetimi

Otel Yönetimi

Akınsoft Otel Yönetimi Gücünüze Güç Katın...

WOLVOX Otel; AKINSOFT tarafından özel olarak hazırlanmış bir Otel Yönetim Sistemidir. WOLVOX Otel ile artık işletmenizdeki verimliliği en üst düzeye taşıyabilir, mükemmel ve otelinizi kusursuz işleyen bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Otel yöneticileri için zaman çok önemlidir. Görselliğinde ön planda olduğu hesap edilirse otel yönetimi titizlik ve zamanda dakiklik isteyen karmaşık bir yönetim sistemine sahiptir. WOLVOX Otel ile tüm bu zorlukları aşabilir ve zamanı arttırarak işletmenizi ve personelinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

  • Kullanıcı Dostu Arayüz
  • Esnek Raporlama
  • Veri Aktarımı
  • Windows Uyumluluğu
  • İlişkisel Veritabanı
  • Kullanıcı Yetkilendirme
  • Çoklu Dil Desteği
  • Çok Kullanıcı Desteği
Demo Talebi

Otel Yönetimi

WOLVOX Otel programını kullanırken ön büro penceresinden tüm işlemleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Grup rezervasyonu tanımlayabilir, toplu oda atama, check in, check out yapabilirsiniz. Ayrıca grup rezervasyonunda acente için tek bir fatura düzenleyebilirsiniz. Detaylı folyo kartı ve odadaki kişilere ayrı ayrı işlem yapabilirsiniz. Tek bir rezervasyon üzerine birden fazla oda ataması yapabilirsiniz. İsterseniz otelin o anki durumunu gösteren, otel durum raporu alabilirsiniz. Otelinizin doluluk oranlarını ayrıntılı bir şekilde raporlayabilirsiniz (FORECAST).

Otelinizin restaurant bölümündeki adisyonları WOLVOX Restaurant ile tam uyumlu çalıştırarak, isterseniz kablosuz bağlantı PDA ile sipariş alıp - verebilir ve bunu WOLVOX Otel müşterilerinize aktarabilirsiniz. Hızlı bir şekilde gün sonu ile otelinizi bir sonraki güne hazır hale getirebilirsiniz. Detaylı müşteri kaydı alabilirsiniz. XML ve BTM (Bilgi Toplama Merkezi) raporlarını oluşturup bağlı bulunduğunuz EGM (Emniyet Genel Müdürlüğü) bünyesinde bulunan karakol birimine gönderebilirsiniz. Ayrıca mevcut oda kayıtlarınızda kat, blok, manzara, yatak tipi ve oda tanımları yaparak müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunabilirsiniz.

Nakit ve kredi kartı folyo işlemlerinin anında WOLVOX Ön Muhasebe entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Acenta ve sözleşme kayıtları hazırlayabilirsiniz. Sınırsız gelir ve ödeme departmanı tanımlayabilirsiniz. Acentadan bağımsız fiyat, tarife ve dönem seçenekleri oluşturabilirsiniz. Müşteri listesinde toplu mail veya sms gönderebilirsiniz. Kayıp eşya ve arıza bildirimi yapabilir, ayrı ayrı raporlayabilirsiniz.

Çözümlerimiz