Ana Sayfa / Network Çözümleri

Network Çözümleri Kablolu ve Kablosuz Bilgisayar Ağları

Güvenli İnternet Erişimi

Ofis, İşyeri, Mağaza, Otel kısacası bilgisayar kullanilan tüm alanlarda; Network Projelendirme, Utp ve Fiber Optik Kablolama, Aktif Cihaz Entegrasyonu(Switch, Access Point, Router). Bilgi iletişimin doğru kullanılabilmesi, işletmedeki ağ alt yapısına bağlıdır. Yıldıznet sertifikalı personeli ile bilgisayar ağı alt yapısını projelendirerek en etkin, en doğru ve en güvenli çözümü sunmaktadır.

  • Network Altyapı Proje ve Uygulama
  • Network Erişim Kontrolü
  • Fiber Kablolama
  • Bakır Kablolama
  • Switch, Access Point, Router
  • Güvenli Hotspot
Demo Talebi

İşyeri Çözümleri

İşyerlerinde kullanılan bilgisayar ve sunucuların kendi aralarındaki erişim ve iletişimleri, misafir kullanıcıların erişiminin kontrol altında olması, lokal ağda bulunan bilgisayar dışındaki ağ kullanan cihazların erişim kontrolleri gibi faktörler ağınız doğru performansta çalışması ve güvenli olması için doğru yapılandırılması gereken faktörlerdir.

İşletme için doğru ürünler belirlenip, doğru yapılandırma ile performans kaybı yaşamadan erişiminizi sağlayabilirsiniz.

Otel / Yurt / Apartman / Residence Çözümlerimiz

İnternetin çoklu kullanımda olduğu durumlarda erişimin 5651 nolu kanun çerçeverinde kayıt altında tutulması gerekmektedir. Bu alanlarda erişim sağlayacak kullacının tc kimlik/pasaport nosu ve şifre için gelen sms mesajı ile sisteme girişi sağlanır. Bunu sağlayacak kablolu ve kablosuz ağ alt yapısınında doğru ürünlerin tercih edilmesi ve yapılandırılması gerekmektedir. Uçtan, uca tüm erişimi tasarlayıp anahtar teslim projeler gerçekleştirmekteyiz.

Otel ve Yurt gibi konaklama alanlarında Akınsoft Wolvox Otel yazılımımız kullanıldığında durumlarda; uygulamadan misafirin check-in işlemi gerçekleştiğinde, misafir kablolu yada kablosuz ağa erişirken; kullanıcı adı olarak tcno yada pasaport no, şifre için ise oda numarasını girerek sisteme erişebilmektedir. Check-Out işlemi gerçekleştiğinde misafir bilgileri ile ağa erişemez duruma gelmektedir.

Çözümlerimiz İşinize Değer Yaratan Çözümler