Ana Sayfa / İnsan Kaynakları Yönetimi

AKINSOFT Wolvox İK

Akınsoft İnsan Kaynakları Yönetimi

En büyük yatırımınız İnsan'a yaptığınız yatırımdır. WOLVOX İnsan Kaynakları, personele ait kayıtların tutulması, bordro hesaplamaya ait parametrelerin tanımlanması ve personelin görev süresi içerisinde yapılan her türlü işlemin izlenmesi için hazırlanmıştır. AKINSOFT İnsan Kaynakları Yönetimi ile personelinizi yakından tanımak sizin için zor olmayacak.

  • Personel Takip
  • Bordro
  • İş Başvuru - Ziyaretçi Takipı
  • IK Web Modülü
  • İlişkisel Veritabanı
  • Kullanıcı Yetkilendirme
  • Çoklu Dil Desteği
  • Çok Kullanıcı Desteği
Bilgi İçin

Personel işlemleri, Puantaj bordro takibi, E-Bildirge sistemine uygun XML dosya hazırlama, Aylık bildirgeler, Giriş - Çıkış bildirgeleri, Vizite Kağıtları, İşyeri Bildirgeleri, Raporlamalar, İş Başvuru Kayıt Takibi ile İş İlan Kayıt modüllerini ve Ziyaretçi Takip modüllerini içermektedir.

Parmak izi, yüz tanıma, proximity ve barkodlu kartlar ile personellerinizin giriş-çıkış takibini yapabilirsiniz.

Personellerinizin geç kalma süresini tespit ederek dilerseniz maaşına yansıtabilirsiniz.

Personelinizin fazla çalışma süresini tespit ederek istediğiniz katsayıdan fazla mesai ücreti işlemesini sağlayabilirsiniz.

Personel kartlarına dosya ekleyebilirsiniz. (Eklediğiniz dosyalar bilgisayarınızdan silinse dahi programda kayıtlı kalacaktır.)

Personellerinizin puantajlarını tek tek veya toplu olarak düzenleyebilirsiniz.

Online işlem merkezi özelliği sayesinde e-bildirge, SGK işe giriş ve ayrılış ve çalışmadığına dair bildirimleri göndermek için sistemin ilgili sayfalara otomatik giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Web siteniz üzerinden iş başvurusu alarak iş başvurularının İnsan Kaynakları programına otomatik kaydolmasını sağlayabilirsiniz.

Personellerinizin web siteniz üzerinden kendi kullanıcı adı ve parolaları ile giriş yaparak aylık çalışma saatlerinin ve maaş durumlarının görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Düzenlenen eğitim ve etkinliklere katılımla ilgili raporlamalar alabilirsiniz.