Ana Sayfa / Akınsoft Wolvox Restoran Yönetimi

Restoran Yönetimi

Akınsoft Restoran Yönetimi

WOLVOX Restoran, AKINSOFT'un Restoran, otel, cafe, bar, paket servis yapan işyerleri, Self Servis işyerleri ve pastaneler için geliştirdiği Restoran Yönetim sistemidir. WOLVOX Restoran; masa kayıtlarınızı görsel olarak dizayn edebilme, masa kayıtlarını işletmenin özelliğine göre gruplandırabilme, bir masaya birden fazla fiş açabilme, adisyon iptal edebilme, detaylı paket satış ekranı, ürünlere resim tanımlayabilme, Caller ID desteği arayan müşterilerinizi ekranda görebilme, PDA cihazları ile masalardan adisyon alabilme gibi önemli özelliklere sahiptir.

  • Restoran Yönetimi
  • Self Servis - Toplu Satış
  • Franchise Yönetimi
  • Caller ID Entegrasyonu
  • Ön ödeme modülü
  • QR Menü
  • Restoran Android
  • Restoran IOS
Bilgi İçin

Restoran Yönetimi

Adisyon kapatma seçeneklerini özelleştirebilme, termal yazıcı ile hızlı adisyon fişi yazdırabilme, mutfak yazıcı ile isteklerin mutfağa hızlı aktarımı, mutfak departmanlarına ayrı ayrı yazıcı tanımlayabilme, dokunmatik ekran desteği, çoklu kullanıcı desteği, güvenilir ve hızlı yedekleme bölümlerinden oluşan WOLVOX Restaurant, WOLVOX Ön Muhasebe ile entegre çalışmaktadır.

Artık WOLVOX Restaurant ile daha verimli çalışmak, karlılığı ve hizmet kalitesini artırmak çok kolay.

Restoran Yönetimi Program Entegrasyonları

MyFranchise; Sözleşmeyle bağlı şubeleri denetlemek ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzerine geliştirilen MyFranchise Yönetim Sistemi ile şubelerin bir kısım ihtiyaçları, günlük operasyonları içerisinde ihtiyaç duydukları malzemeleri, ürün yönetimini tüm aşamaları takip ederek yönetebilirsiniz.

QR Menü; QR Menü, misafirleriniz restoran veya cafenize geldiklerinde onlara hijyenik hizmet sunabilmek adına, masaları üzerinde bulunan karekodu okutarak kendi cihazlarından menünüze ulaşmasını sağlayan sistemdir.

Restoran PDA - Tablet Menü; Restoran PDA Tablet Menü ile garsonlarınız PDA cihazından masa açsın, sipariş versin, ürün miktarlarını düzenlesin. Ürünleri tablet menü üzerinden tanıtarak müşterilerinize fiyat ve görüntü hakkında bilgi verin.

Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu; Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu ile desteklenen yazar kasalarla online veya offline entegrasyon sağlayarak yazarkasadan yapılan satışları fatura olarak programınıza aktarın.

Garson Çağrı Sistemi; Garson Çağrı Sistemiyle müşterileriniz istedikleri zaman garsonlarınıza ulaşsın. Hesap ve iptal butonları sayesinde işlemleri sonuçlandırsın.

Rezzta Online Sipariş Sistemi; Rezzta Online Sipariş Sistemi ile internet üzerinden sipariş alarak müşterilerinizin restoranınıza kolayca ulaşmasını sağlayın.

MyRezzta; RWeb siteniz üzerinden sipariş alabilmek için için yüksek komisyon bedelleri ödemenize gerek yok Myrezzta ile saniyeler içinde ürünlerinizi kaydederek menülerinizi internete taşıyın. Pratik yapısı ile ; tek tek uğraşmadan toplu halde fiyat, stok, isim ve açıklama güncellemesi yapabilirsiniz. Siz menülerinizin lezzetine odaklanın. Geri kalan tüm teknik detaylar bizde.

Yemek Sepeti Online Sipariş Sistemi; Yemek sepeti üzerinden online sipariş alın müşteri portföyünüzü genişleterek satışlarınızı arttırın.

CALLER ID SERVER; İlgili program yardımı ile kurulum yapın, kayıtlı carilerinizi aradıklarında ekranda kolayca takip edin.