Ana Sayfa / Saha Satış Çözümleri

AKINSOFT Mobil Satış

Saha Satış Çözümleri

Saha Satış Çözümleri, saha satışlarınızın tüm aşamalarını kontrol altına alabilmeniz için geliştirdiğimiz programımızdır. Alınan tahsilatlar üzerinden pazarlamacı hak edişlerini görün. Primlerini hesaplayın.

Saha satışı için nakit akışı takip etmek,gelir gider yönetimi ve karlılık raporlarının takibi çok önemlidir. WOLVOX ERP ile süreçleri kolay ve pratik bir şekilde yönetebilir ,istediğiniz raporlara anında ulaşabilirsiniz.

AKINSOFT Mobil Satış (Android) programımız ile sipariş süreçlerinizi pratik bir şekilde kayıt edin. Mobil Satış (Windows mobile) programımız ile sipariş süreçlerinizi pratik bir şekilde kayıt edin. Sipariş ve tahsilatlarınızı mobil satış server programımız ile kolayca yönetin. Android pda üzerinden belgelerinizi AKINSOFT mobil printer ile hızlıca yazdırın.

  • Cari takip
  • Stok Ve Depo Yönetimi
  • Plasiyer ve Rota İşlemi
  • Gelişmiş Yetkilendirme
  • Ödeme İşlemleri
  • İrsaliye-Sipariş İşlemleri
Bilgi İçin

Saha Satış Programı Entegrasyonları

Mobil Satış (Android); Mobil Satış (Android) ile saha işlemlerinizi android mobil cihazlar (android işletim sistemli akıllı telefon, tablet, pda) üzerinden ilave maliyetlere katlanmadan takip edin. Mobil Satış yazılımıyla siparişleri stokları, tahsilatları kolaylıkla yönetin. (WOLVOX8 programımız ile entegre çalışmaktadır).

Mobil Satış (Windows mobile); Mobil Satış (Windows mobile) ile saha işlemlerinizi Windows Mobile PDA cihazlar üzerinden takip edin. Siparişleri stokları, tahsilatları kolaylıkla yönetin

Mobil Satış Server; Mobil Satış ile rota planlarınızı oluşturun, siparişlerinizi alın, irsaliyelendirin, müşterilerinize siparişlerini sorunsuz ulaştırın, stokları düzenleyin, depoları kontrol edin, işlemleri muhasebelendirin.

AKINSOFT Mobil Printer; AKINSOFT Mobil Printer, sahada android mobil pda üzerinden belge yazdırmak isteyen kullanıcılarımız için geliştirdiğimiz programımızdır. Belgeleri kolaylıkla yazdırın ,gecikme ve karmaşanın önüne geçin.